More Views

На залиха

ДЕН 185,00
OR

Брз преглед

50 гр. марула, 40 гр. морков, 20 гр краставица, 50 гр. пченка, 20 гр. црвен грав, 20 гр. леблебија, 20 гр. маслинки, кубети-двопек, 10 мл ладно цедено маслиново масло, лимун 


BLUE SEA туна 185 gr.
DOMI туна 170 gr.
EVA туна 160 gr.
RIO MARE туна 160 gr.
СО ДИМЕН ЛОСОС 100 gr.185 ден.
199 ден.
225 ден.
355 ден.
395 ден.


Детали

50 гр. марула, 40 гр. морков, 20 гр краставица, 50 гр. пченка, 20 гр. црвен грав, 20 гр. леблебија, 20 гр. маслинки, кубети-двопек, 10 мл ладно цедено маслиново масло, лимун 

BLUE SEA туна 185 gr.
DOMI туна 170 gr.
EVA туна 160 gr.
RIO MARE туна 160 gr.
СО ДИМЕН ЛОСОС 100 gr.

185 ден.
199 ден.
225 ден.
355 ден.
395 ден.

Дополнителни

Локали The House
Угостител No
MSRPrice No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ТУНА САЛАТА

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383