More Views

На залиха

ДЕН 120,00
OR

Брз преглед

200 гр.Лесковачка плескавица со мешано мелено месо


ЗАЧИНИ: Кромид, сол, масло

Детали

200 гр.Лесковачка плескавица со мешано мелено месо

ЗАЧИНИ: Кромид, сол, масло

Дополнителни

Локали Лесковачка кај Вили
Угостител ТП ВИЛИ
MSRPrice No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ЛЕСКОВАЧКА ПЛЕСКАВИЦА

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Веројатно ќе бидете заинтересирани и за следниот/те производ/и
Контакт: info@multikoncept.mk ■ +389.71.307383