More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 576,00

Special Price ден 489,00

  • Купи 5 за ден 466,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

WODKA GORBATSCHOW ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

Детали

WODKA GORBATSCHOW ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ WODKA GORBATSCHOW

Дополнителни

Бар код 5518HM00489
Волумен литри 0.700
Алкохол 37,50%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 587,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: WODKA GORBATSCHOW ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.