More Views

На залиха ( 49 парче )

ден 3.658,00
OR

Брз преглед

SMALL WINE LOCKER


Capacity: 25 bottles

Детали

SMALL WINE LOCKER

Capacity: 25 bottles

Rent agreement: 1 year

Cost for application

Дополнителни

Супермаркет цена No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: 025 SMALL WINE LOCKER

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Веројатно ќе бидете заинтересирани и за следниот/те производ/и