More Views

На залиха ( 0 парче )

ден 320,00
OR

Брз преглед

Со секое купено шише на водка  ROMANOFF од 1 литар добиваш поклон 3 х 250 ml енергетски пијалоци - eXplosive energy drink со беспрекорен вкус збогатен со таурин и витамини.


Нарачките можете да ги направите онлајн или дирекно во новата продавница на КУПУВАМЕ ЗАЕДНО сместена во ТЦ Олимпико спроти студентскиот дом Гоце Делчев. 


Детали

Со секое купено шише на водка  ROMANOFF од 1 литар добиваш поклон 3 х 250 ml енергетски пијалоци - eXplosive energy drink со беспрекорен вкус збогатен со таурин и витамини.

Нарачките можете да ги направите онлајн или дирекно во новата продавница на КУПУВАМЕ ЗАЕДНО сместена во ТЦ Олимпико спроти студентскиот дом Гоце Делчев. 

Дополнителни

Бар код 6058BD230222
Волумен литри 1.000
Алкохол 40,00%
Производител Адвајсори
Супермаркет цена ден 320,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: VODKA ROMANOFF ■ 1.0 L + 3 x eXplosive energy

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Веројатно ќе бидете заинтересирани и за следниот/те производ/и