More Views

Нема на залиха

ден 0,00

Брз преглед

Произведен од концентрат од јаболко. Содржина на овошје 100%. Без додаток на шеќер. Содржи природнo присутни шеќери. Пастеризиран. Без конзерванси. 


Просечна вредност на 100 ml производ
Енергетска вредност: 192kJ / 46kcal
Масти / од кои заситени: 0g / 0g
Јаглени хидрати /од кои шеќери: 11,3g  / 10,4g
Влакна: 0,1g
Протеини: <0,2g
Натриум: 0,002g

Детали

Произведен од концентрат од јаболко. Содржина на овошје 100%. Без додаток на шеќер. Содржи природнo присутни шеќери. Пастеризиран. Без конзерванси. 
Просечна вредност на 100 ml производ
Енергетска вредност: 192kJ / 46kcal
Масти / од кои заситени: 0g / 0g
Јаглени хидрати /од кои шеќери: 11,3g  / 10,4g
Влакна: 0,1g
Протеини: <0,2g
Натриум: 0,002g

Дополнителни

Бар код N/A
Волумен литри 1000
Алкохол No
Производител Вива
Супермаркет цена No

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Вива Јаболко 100%

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.