More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 416,00

Special Price ден 353,00

  • Купи 5 за ден 336,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

VIŠNJEVAC ■ 0.700 L ■ Бадел

Детали

VIŠNJEVAC ■ Бадел - Badel ■ VIŠNJEVAC
- ЛИКЕРИ Слатки ■ Višnjevac, новитетот на Badel 1862 во сегментот со ракии и ликери кој ги обединува најдобрите хрватски производи, произведен е од чист концентриран сок на автохтоната вишна Мараска. Со опојна рубин црвена боја, богата арома и раскошен мирис, Višnjevac гарантира прекрасен вкус и ги исполнува вашите сетила. Достапно во волумен од: 0.7 l.

Дополнителни

Бар код 6027BD01312
Волумен литри 0.700
Алкохол 20,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 424,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: VIŠNJEVAC ■ 0.700 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.