More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.068,00

Special Price ден 906,00

  • Купи 5 за ден 863,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

VILJAMOVKA ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

VILJAMOVKA ■ Бадел - Badel ■ VILJAMOVKA
- РАКИИ ■ Бадел Вилијамс е овошна ракија од крушка вилијамовка, најпозната сорта на крушка чиј мирис и вкус се сочувува со внимателно дестилирање. Се конзумира како аперитив, добро разладена за да нејзината ароматичност и освежувачко дејствување би дошло до израз со парче свежа крушка. Достапно во волумен од: 0,75l.

Дополнителни

Бар код 6030BD02753
Волумен литри 1.000
Алкохол 37,50%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 1.087,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: VILJAMOVKA ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.