More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 423,00

Special Price ден 359,00

  • Купи 5 за ден 342,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

VIGOR CLASSIC ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

VIGOR CLASSIC ■ Бадел - Badel ■ VIGOR CLASSIC
- ВОДКА ■ Vigor Classic New Taste е носечката водка од брендот Vigor. Таа е чиста водка, а заедно со останатите коктел Vigor водки од групата New Generation, ја создаваат јачината и разновидноста на овој бренд. Vigor Classic New Taste водката е бистра, чиста и со неутрална арома, што се постигнува со филтрирање на најквалитетни суровини и со посебни постапки на омекнување. Vigor Classic New Taste водката се пие чиста, добро разладена, како состојка на многубројни популарни коктели (Vigor sex on the beach, Vigor Caipiroska, Vigor Red, Vigor Blue Lagoon, Vigor Lime), или како продолжен пијалок со џус, кока-кола или тоник… Достапно во волумен од: 1l и 0.1l.

Дополнителни

Бар код 6045BD07210
Волумен литри 1.000
Алкохол 37,50%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 431,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: VIGOR CLASSIC ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.