More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 3.395,00

Special Price ден 2.880,00

  • Купи 5 за ден 2.743,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

VEUVE CLICQUOT BRUT (vo kutija) ■ 0.750 L ■ ХМ Спиритс

Детали

VEUVE CLICQUOT BRUT (vo kutija) ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ VEUVE CLICQUOT BRUT (vo kutija)

Дополнителни

Бар код 5551HM02880
Волумен литри 0.750
Алкохол 12,50%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 3.456,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: VEUVE CLICQUOT BRUT (vo kutija) ■ 0.750 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.