More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 388,00

Special Price ден 329,00

  • Купи 5 за ден 313,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

VERMOUTH ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

VERMOUTH ■ Бадел - Badel ■ VERMOUTH
- ВЕРМУТ ■ Вермут: Аперитив. Ликер направен од вино, со низа различни растителни додатоци кои го интензивираат вкусот. Познат е како ароматизиран ликер или како специјално вино. Во вермутот алкохолот се користи за да го поттикне вкусот на неговите состојки. Најпознат е по неговата улога во коктелот мартини. Достапно во волумен од: 1l.

Дополнителни

Бар код 6057BD10433
Волумен литри 1.000
Алкохол 16,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 395,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: VERMOUTH ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.