More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 191,00

Special Price ден 162,00

  • Купи 5 за ден 154,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

туна во сопствен сос 80гр 3/1 ■ ■ Алтеа ММ

Детали

туна во сопствен сос 80гр 3/1 ■ Алтеа ММ

Дополнителни

Бар код 8054729870132
Волумен литри N/A
Алкохол 0
Производител Алтеа ММ
Супермаркет цена ден 194,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: туна во сопствен сос 80гр 3/1 ■ ■ Алтеа ММ

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.