More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 65,00

Special Price ден 55,00

  • Купи 5 за ден 52,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 6%

Брз преглед

Туна во маслиново масло 80гр ■ ■ Алтеа ММ

Детали

Туна во маслиново масло 80гр ■ Алтеа ММ

Дополнителни

Бар код 0244MM00055
Волумен литри N/A
Алкохол 0
Производител Алтеа ММ
Супермаркет цена ден 66,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Туна во маслиново масло 80гр ■ ■ Алтеа ММ

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.