More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.008,00

Special Price ден 855,00

  • Купи 5 за ден 814,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Tsantali ■ 2.000 L ■ Гемак

Детали

Tsantali ■ Гемак

Дополнителни

Бар код 5201021533200
Волумен литри 2.000
Алкохол %
Производител Гемак – Gemak
Супермаркет цена ден 1.026,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Tsantali ■ 2.000 L ■ Гемак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.