More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 818,00

Special Price ден 694,00

  • Купи 5 за ден 661,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

TRIPLESEC ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

TRIPLESEC ■ Бадел - Badel ■ TRIPLESEC
- ЛИКЕРИ Екслкузив ■ Триплсек (со значење “три пати дестилирано”) е јак, сладок и безбоен ликер со вкус на портокал. Направен е од пресуваната кора од портокали кои се одгледуваат на Curacao, остров на Карибите. Идеален е за коктели за сите сезони. Достапно во волумен од: 1l.

Дополнителни

Бар код 6020BD01304
Волумен литри 1.000
Алкохол 38,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 833,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: TRIPLESEC ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.