More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 506,00

Special Price ден 429,00

  • Купи 5 за ден 409,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

SV.KRUŠKOVAC ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

SV.KRUŠKOVAC ■ Бадел - Badel ■ SV.KRUŠKOVAC
- ЛИКЕРИ Слатки ■ Сватовски крушковац е традиционален ликер кој се консумира на венчавки, а одлично оди и во комбинација со Стара Шљивовица, коктел посебно популарен во Германија и Австрија. Спојот на мириси и вкусови на Сватовскиот Крушковац е заокружен со соодветна интензивна жолта боја. Достапно во волумен од: 1l.

Дополнителни

Бар код 6029BD01589
Волумен литри 1.000
Алкохол 24,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 515,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: SV.KRUŠKOVAC ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.