More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.263,00

Special Price ден 1.071,00

  • Купи 5 за ден 1.020,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

STOCK XO ■ 0.700 L ■ Бадел

Детали

STOCK XO ■ Бадел - Badel ■ STOCK XO
- STOCK 84 ■ Stock – најголемата италијанска компанија за бренди основана во 1884.година, го претставува новото, исклучително бренди. Stock 84 brandy е италијански бренд со највисока продажба во многу земји низ светот, и лојалните потрошувачи бараа нешто екстра за специјалните моменти во животот. Тоа може да биде специјалниот празник, кога го славите својот нов успех, или кога, едноставно, се чувствувате екстра дарежливи кон своите пријатели и кон себеси. Така, откако ги селектиравме и дестилиравме најдобрите зрна грозје кои можевме да ги најдеме, и ги оставивме да созреат во дабови буриња подолго отколку било кој Stock brandy претходно, сега сме во можност да Ви го презентираме овој екстра посебен бренди. Темен, богат и свиленкаст, тој е доживување кое мора да се открие. Уживајте во него после вечера во убава чаша, пробајте го со мраз и парче портокал, или направете ја највкусната шток-кола која сте ја пробале. Достапно во волумен од: 0,7l.

Дополнителни

Бар код 6063BD23008
Волумен литри 0.700
Алкохол 40,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 1.285,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: STOCK XO ■ 0.700 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.