More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 597,00

Special Price ден 506,00

  • Купи 5 за ден 482,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

STOCK KREMA ■ 0.700 L ■ Бадел

Детали

STOCK KREMA ■ Бадел - Badel ■ STOCK KREMA
- ЛИКЕРИ Екслкузив ■ Со повеќе од 125 години традиција на производство на алкохолни пијалоци, ви го претставуваме Stock Crema 84. Внимателно избрани состојки како млечна крема, алкохол со врвен квалитет и фин микс на ароми се измешани, според таен рецепт на Шток, за да создадат ликер со уникатен вкус. Уживајте во него неразладен или разладен за да ги сочувате сите нијанси, или пак додадете кафе за нота на чисто задоволство. Достапно во волумен од: 0,7l.

Дополнителни

Бар код 6022BD01307
Волумен литри 0.700
Алкохол 17,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 607,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: STOCK KREMA ■ 0.700 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.