More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 831,00

Special Price ден 705,00

  • Купи 5 за ден 671,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

STOCK 84 ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

STOCK 84 ■ Бадел - Badel ■ STOCK 84
- STOCK 84 ■ Произведен во Трст, Италија, од култивирано италијанско грозје, Шток 84 брендито негува традиција од 1884 година. Неговиот непогрешлив карактер е резултат на хармонијата на арома, вкус и златна боја, развиени за време на долгото созревање во дабови бочви, местото каде што го добива својот единствен мек вкус. Вкусот на пријатна рамномерност е негов белег веќе повеќе од 120 години. Достапно во волумен од: 0.1l, 0.7l и 1l.

Дополнителни

Бар код 6058BD23001
Волумен литри 1.000
Алкохол 38,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 846,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: STOCK 84 ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.