More Views

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 921,00

Special Price ден 705,00

OR

Брз преглед

Со секое купено шише на STOCK 84 од 1 литар добиваш поклон 2 х 250 ml енергетски пијалоци - eXplosive energy drink со беспрекорен вкус збогатен со таурин и витамини.


Нарачките можете да ги направите онлајн или дирекно во новата продавница на КУПУВАМЕ ЗАЕДНО сместена во ТЦ Олимпико спроти студентскиот дом Гоце Делчев. ■ STOCK 84 ■ Произведен во Трст, Италија, од култивирано италијанско грозје, Шток 84 брендито негува традиција од 1884 година. Неговиот непогрешлив карактер е резултат на хармонијата на арома, вкус и златна боја, развиени за време на долгото созревање во дабови бочви, местото каде што го добива својот единствен мек вкус. Вкусот на пријатна рамномерност е негов белег веќе повеќе од 120 години. Достапно во волумен од: 0.1l, 0.7l и 1l.


STOCK 84 ■ Бадел - Badel ■ STOCK 84 

Детали

Со секое купено шише на STOCK 84 од 1 литар добиваш поклон 2 х 250 ml енергетски пијалоци - eXplosive energy drink со беспрекорен вкус збогатен со таурин и витамини.

Нарачките можете да ги направите онлајн или дирекно во новата продавница на КУПУВАМЕ ЗАЕДНО сместена во ТЦ Олимпико спроти студентскиот дом Гоце Делчев. 

■ STOCK 84 ■ Произведен во Трст, Италија, од култивирано италијанско грозје, Шток 84 брендито негува традиција од 1884 година. Неговиот непогрешлив карактер е резултат на хармонијата на арома, вкус и златна боја, развиени за време на долгото созревање во дабови бочви, местото каде што го добива својот единствен мек вкус. Вкусот на пријатна рамномерност е негов белег веќе повеќе од 120 години. Достапно во волумен од: 0.1l, 0.7l и 1l.

STOCK 84 ■ Бадел - Badel ■ STOCK 84 

Дополнителни

Бар код 6058BD23001
Волумен литри 1.000
Алкохол 38,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 921,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: STOCK 84 ■ 1.0 L + 2 x eXplosive energy

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Веројатно ќе бидете заинтересирани и за следниот/те производ/и