More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 736,00

Special Price ден 624,00

  • Купи 5 за ден 594,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

STARA hrvatska slivovica ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

STARA hrvatska slivovica ■ Бадел - Badel ■ STARA hrvatska slivovica
- РАКИИ ■ Бадел Хрватска Стара Шљивовица е најпозната ракија на Бадел 1862. Се произведува со дестилат на домашна слива бистрица, но по некоја тајна на нејзиното правење, чување и отстојување ја прават Бадел Стара сливовица единствен пијалок кој се пие во секоја прилика. Бадел Хрватска Стара Шљивовица има култен статус кој најдобро може да се разбере ако се спореди со статусот на вискито во Шкотска. Достапно во волумен од: 1l.

Дополнителни

Бар код 6046BD02020
Волумен литри 1.000
Алкохол 40,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 749,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: STARA hrvatska slivovica ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.