More Views

Нема на залиха

ден 0,00

Брз преглед

Совињон бланк барик ■ 0.750 L ■ Сковин

Детали

Совињон бланк барик ■ Сковин - Skovin

Дополнителни

Бар код 5310098001601
Волумен литри 0.750
Алкохол No
Производител No
Супермаркет цена ден 468,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Совињон бланк барик ■ 0.750 L ■ Сковин

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.