More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 94,00

Special Price ден 80,00

  • Купи 5 за ден 76,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Smirnoff Ice Double Black (стакло) ■ 0.275 L ■ Гемак

Детали

Smirnoff Ice Double Black (стакло) ■ Гемак

Дополнителни

Бар код 5410313946506
Волумен литри 0.275
Алкохол %
Производител Гемак – Gemak
Супермаркет цена ден 96,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Smirnoff Ice Double Black (стакло) ■ 0.275 L ■ Гемак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.