More Views

СКОПСКО ТЕМНО - Повратно ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 34,50
OR

Брз преглед

SKOPSKO TEMNO 0.330 (Povratno {i{e)  ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 24

Детали

SKOPSKO TEMNO 0.330 (Povratno {i{e)  ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 24
Останато:

Дополнителни

Бар код 0
Волумен литри 0.330
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 40,71

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: СКОПСКО ТЕМНО - Повратно ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.