More Views

СКОПСКО РАДЛЕР РГБ 0.500 ПРОМО ■ 0.500 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 35,50

Special Price ден 35,00

OR

Брз преглед

SKOPSKO RADLER RGB 0.500 PROMO ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 20

Детали

SKOPSKO RADLER RGB 0.500 PROMO ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 20
Останато: Скопско Radler lemon пиво со додаток на лимонов сок. 0.5L

Дополнителни

Бар код 5310006001396
Волумен литри 0.500
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 41,89

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: СКОПСКО РАДЛЕР РГБ 0.500 ПРОМО ■ 0.500 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.