More Views

СКОПСКО ЛИМЕНКА ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 26,30
OR

Брз преглед

SKOPSKO LIMENKA 0.330 ■ Скопска Пивара
Пакување: Lim
Транспортно пакување: 24

Детали

SKOPSKO LIMENKA 0.330 ■ Скопска Пивара
Пакување: Lim
Транспортно пакување: 24
Останато: Скопско темно пиво 0,33L

Дополнителни

Бар код 5310006001778
Волумен литри 0.330
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 31,03

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: СКОПСКО ЛИМЕНКА ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.