More Views

#СКОПСКО ЧЕРИ РГБ ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 33,50
OR

Брз преглед

#SKOPSKO ^ERI 0.33L RGB ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 24

Детали

#SKOPSKO ^ERI 0.33L RGB ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 24
Останато: СКОПСКО цреша 0.33l

Дополнителни

Бар код 5310006002188
Волумен литри 0.330
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 39,53

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: #СКОПСКО ЧЕРИ РГБ ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.