More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.037,00

Special Price ден 880,00

  • Купи 5 за ден 838,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

SIERRA TEQUILA CAFÉ ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

Детали

SIERRA TEQUILA CAFÉ ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ SIERRA TEQUILA CAFÉ

Дополнителни

Бар код 5526HM00880
Волумен литри 0.700
Алкохол 25,00%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 1.056,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: SIERRA TEQUILA CAFÉ ■ 0.700 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.