More Views

ШВЕПС БИТЕР ЛИМЕНКА ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

ден 23,00
OR

Брз преглед

[VEPS BITER 0.330 LIMENKA ■ Скопска Пивара
Пакување: Lim
Транспортно пакување: 24

Детали

[VEPS BITER 0.330 LIMENKA ■ Скопска Пивара
Пакување: Lim
Транспортно пакување: 24
Останато: Schweppes Bitter Lemon Oсвежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон минимум 2% 330 ml

Дополнителни

Бар код 5449000064110
Волумен литри 0.330
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 27,14

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ШВЕПС БИТЕР ЛИМЕНКА ■ 0.330 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.