More Views

ШВЕПС БИТЕР 1.5л ■ 1.500 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 58,50

Special Price ден 58,00

OR

Брз преглед

[VEPS BITER 1.5l ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 6

Детали

[VEPS BITER 1.5l ■ Скопска Пивара
Пакување:
Транспортно пакување: 6
Останато: Schweppes Bitter Lemon Oсвежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон минимум 2% 1,5L

Дополнителни

Бар код 5000112578508
Волумен литри 1.500
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 69,03

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ШВЕПС БИТЕР 1.5л ■ 1.500 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.