More Views

ШВЕПС БИТЕР ■ 0.250 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 22,50

Special Price ден 22,00

OR

Брз преглед

[VEPS BITER 0.250 ■ Скопска Пивара
Пакување: Стакло
Транспортно пакување: 24

Детали

[VEPS BITER 0.250 ■ Скопска Пивара
Пакување: Стакло
Транспортно пакување: 24
Останато: Schweppes Bitter Lemon Oсвежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон минимум 2% 250 ml

Дополнителни

Бар код 0000040822549
Волумен литри 0.250
Алкохол No
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 26,55

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ШВЕПС БИТЕР ■ 0.250 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.