More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 1.179,00

Special Price ден 1.000,00

Брз преглед

Шардоне (ХоРеКа пакување) ■ 5.000 L ■ Тиквеш

Детали

Шардоне (ХоРеКа пакување) ■ Тиквеш - Tikves

Дополнителни

Бар код 531000800742 6
Волумен литри 5.000
Алкохол 0
Производител Тиквеш
Супермаркет цена ден 1.200,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Шардоне (ХоРеКа пакување) ■ 5.000 L ■ Тиквеш

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.