More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 423,00

Special Price ден 359,00

  • Купи 5 за ден 342,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

SAX GIN ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

SAX GIN ■ Бадел - Badel ■ SAX GIN
- ЏИН ■ Сакс е најпродаваниот хрватски бренд на џин. Се произведува со спој на квалитетен алкохол, дестилат од плодови на смрека (Juniperus communis) и други ароматизирани билки. Сакс Џин го карактеризираат беспрекорната бистрина и безбојност како и посебниот вкус на ароматизирани билки и смрека. Сакс главно се конзумира како составен дел на long drink пијалоците, како на пример Сакс-Тоник или како основа на коктел. Достапно во волумен од: 1l.

Дополнителни

Бар код 6044BD06245
Волумен литри 1.000
Алкохол 37,50%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 431,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: SAX GIN ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.