More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 46,00

Special Price ден 39,00

  • Купи 5 за ден 37,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 6%

Брз преглед

S.PELLEGRINO Aranciata Rossa- лименка ■ 0.330 L ■ Денмак

Детали

S.PELLEGRINO Aranciata Rossa- лименка ■ Денмак

Дополнителни

Бар код 8002270706523
Волумен литри 0.330
Алкохол 0
Производител Денмак
Супермаркет цена ден 47,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: S.PELLEGRINO Aranciata Rossa ■ лименка ■ 0.330 L ■ Денмак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.