More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 118,00

Special Price ден 100,00

Брз преглед

Розе 1 л. ■ 1.500 L ■ Тиквеш

Детали

Розе 1 л. ■ Тиквеш - Tikves

Дополнителни

Бар код 531000800605 4
Волумен литри 1.500
Алкохол 0
Производител Тиквеш
Супермаркет цена ден 120,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Розе ■ 1.500 L ■ Тиквеш

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.