More Views

#РОСА 1.5л.(5+1 шише) ■ 1.500 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 109,65

Special Price ден 109,00

OR

Брз преглед

#ROSA 1.5l.(5+1 {i{e) ■ Скопска Пивара
Пакување: Стакло
Транспортно пакување: 1

Детали

#ROSA 1.5l.(5+1 {i{e) ■ Скопска Пивара
Пакување: Стакло
Транспортно пакување: 1
Останато:

Дополнителни

Бар код 0
Волумен литри 1.500
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 129,39

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: #РОСА 1.5л.(5+1 шише) ■ 1.500 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.