More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 683,00

Special Price ден 579,00

  • Купи 5 за ден 551,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

PISANG AMBON ICE MINT ■ 0.700 L ■ Денмак

Детали

PISANG AMBON ICE MINT ■ Денмак

Дополнителни

Бар код 8716000967626
Волумен литри 0.700
Алкохол 20%
Производител Денмак
Супермаркет цена ден 695,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: PISANG AMBON ICE MINT ■ 0.700 L ■ Денмак

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.