More Views

Нема на залиха

ден 0,00

Брз преглед

Тип/Сорта: Бело вино, Pinot GrigioВинарија: Домашна, Шато Сопот


Стил: Бело - Лесно и Свежо


Берба: 2012


Детали

Тип/Сорта: Бело вино, Pinot Grigio

Винарија: Домашна, Шато Сопот

Стил: Бело - Лесно и Свежо

Берба: 2012

Дополнителни

Бар код N/A
Волумен литри 750
Алкохол 13,3
Производител Шато Сопот
Супермаркет цена ден 0,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Pinot Grigio

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Веројатно ќе бидете заинтересирани и за следниот/те производ/и