More Views

Нема на залиха

ден 53,00
  • Купи 6 за ден 44,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 17%

Брз преглед

Pepsi Twist - Пепси Твист

Детали

Pepsi Twist - Пепси Твист

Дополнителни

Бар код N/A
Волумен литри 1500
Алкохол No
Производител Прилепска пивара
Супермаркет цена ден 53,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Pepsi Twist 1.5 Л

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.