More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 536,00

Special Price ден 455,00

  • Купи 5 за ден 433,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

OUZO LESVOS ■ 0.700 L ■ Саманта

Детали

OUZO LESVOS ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 5201304100327
Волумен литри 0.700
Алкохол 38,00%
Производител Саманта
Супермаркет цена ден 546,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: OUZO LESVOS ■ 0.700 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.