More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 164,00

Special Price ден 139,00

  • Купи 5 за ден 132,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 6%

Брз преглед

OUZO LESVOS ■ 0.200 L ■ Саманта

Детали

OUZO LESVOS ■ Саманта - Саманта

Дополнителни

Бар код 5201304100310
Волумен литри 0.200
Алкохол 38,00%
Производител Саманта
Супермаркет цена ден 167,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: OUZO LESVOS ■ 0.200 L ■ Саманта

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.