More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 536,00

Special Price ден 455,00

  • Купи 5 за ден 433,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Ouzo 12 ■ 0.700 L ■ Алтеа ММ

Детали

Ouzo 12 ■ Алтеа ММ

Дополнителни

Бар код 0229MM00455
Волумен литри 0.700
Алкохол 0
Производител Алтеа ММ
Супермаркет цена ден 546,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Ouzo 12 ■ 0.700 L ■ Алтеа ММ

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.