More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 154,00

Special Price ден 131,00

  • Купи 5 за ден 125,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Ouzo 12 ■ 0.200 L ■ Алтеа ММ

Детали

Ouzo 12 ■ Алтеа ММ

Дополнителни

Бар код 0228MM00131
Волумен литри 0.200
Алкохол 0
Производител Алтеа ММ
Супермаркет цена ден 157,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Ouzo 12 ■ 0.200 L ■ Алтеа ММ

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.