More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 488,00

Special Price ден 414,00

  • Купи 5 за ден 394,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

ORAHOVAC ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

ORAHOVAC ■ Бадел - Badel ■ ORAHOVAC
- ЛИКЕРИ Екслкузив ■ Ораховац е традиционален горко-сладок ликер со арома на орев, со познати лековити својства, кој гарантира уживање со незаборавен вкус и мирис. Чувањето на богатата природна арома на зелен орев е осигурано со традиционален начин на мацерација на раситнет плод на ореви во ароматичен дестилат. Најдобро се консумира добро разладен, послужен како аперитив или дигестив. Достапно во волумен од: 0.7 l.

Дополнителни

Бар код 6026BD01311
Волумен литри 1.000
Алкохол 24,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 497,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ORAHOVAC ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.