More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 3.407,00

Special Price ден 2.890,00

  • Купи 5 за ден 2.752,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

MOET & CHANDON ROSE ■ 0.750 L ■ ХМ Спиритс

Детали

MOET & CHANDON ROSE ■ ХМ Спиритс - HM Spirits ■ MOET & CHANDON ROSE

Дополнителни

Бар код 5555HM02890
Волумен литри 0.750
Алкохол 12,00%
Производител ХМ Спиритс
Супермаркет цена ден 3.468,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: MOET & CHANDON ROSE ■ 0.750 L ■ ХМ Спиритс

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.