More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 230,00

Special Price ден 195,00

  • Купи 5 за ден 186,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

MERAKLISKA set ■ 0.200 L ■ Бадел

Детали

MERAKLISKA set ■ Бадел - Badel ■ MERAKLISKA set
- РАКИИ ■ Внимателен избор на најдобрата суровина и бавна, многу бавна дестилација резултираа во најфиниот 100% вински дестилат. Секоја капка од Мераклиска – природна жолта лозова ракија,повеќепати го поминува својот пат до совршенството низ 20 метарската колона во дестилеријата на саат кулата на винарската визба Имако Вино за да овозможи премиум вкус за Ваше уживање. Достапно во волумен од: 1 l.

Дополнителни

Бар код 6033BD02756
Волумен литри 0.200
Алкохол 40,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 234,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: MERAKLISKA set ■ 0.200 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.