More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 574,00

Special Price ден 487,00

  • Купи 5 за ден 464,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

MERAKLISKA ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

MERAKLISKA ■ Бадел - Badel ■ MERAKLISKA
- РАКИИ ■ Внимателен избор на најдобрата суровина и бавна, многу бавна дестилација резултираа во најфиниот 100% вински дестилат. Секоја капка од Мераклиска – природна жолта лозова ракија,повеќепати го поминува својот пат до совршенството низ 20 метарската колона во дестилеријата на саат кулата на винарската визба Имако Вино за да овозможи премиум вкус за Ваше уживање. Достапно во волумен од: 1 l.

Дополнителни

Бар код 6031BD02754
Волумен литри 1.000
Алкохол 40,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 584,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: MERAKLISKA ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.