More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 486,00

Special Price ден 412,00

  • Купи 5 за ден 392,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

MENTOL ■ 1.000 L ■ Бадел

Детали

MENTOL ■ Бадел - Badel ■ MENTOL
- ЛИКЕРИ Слатки ■ Ментолот е уште еден традиционален ликер, состојка за многубројни коктели. Популарен е поради популарноста на коктелите и измешаните пијалоци. Зборот „ликер“ потекнува од латинскиот збор liquifacere, која значи да се „натопи“, а при тоа се мисли на натопување на нешта кои му даваат богат вкус на ликерот. Достапно во волумен од: 1l.

Дополнителни

Бар код 6028BD01485
Волумен литри 1.000
Алкохол 24,00%
Производител Бадел
Супермаркет цена ден 494,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: MENTOL ■ 1.000 L ■ Бадел

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Value
Quality
Price

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.