More Views

Нема на залиха

Regular Price: ден 719,00

Special Price ден 610,00

  • Купи 5 за ден 581,00 поединечно и ЗАШТЕДИ 5%

Брз преглед

Martini Prosecco ■ 0.750 L ■ Алтеа ММ

Детали

Martini Prosecco ■ Алтеа ММ

Дополнителни

Бар код 0268MM00610
Волумен литри 0.750
Алкохол 0
Производител Алтеа ММ
Супермаркет цена ден 732,00

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: Martini Prosecco ■ 0.750 L ■ Алтеа ММ

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Price
Value

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.