More Views

ЛАШКО ПЕТ 1.5х6 ■ 1.500 L ■ Скопска Пивара

На залиха ( 0 парче )

Regular Price: ден 98,50

Special Price ден 98,00

OR

Брз преглед

LA[KO PET 1.5h6 ■ Скопска Пивара
Пакување: PET
Транспортно пакување: 6

Детали

LA[KO PET 1.5h6 ■ Скопска Пивара
Пакување: PET
Транспортно пакување: 6
Останато:

Дополнителни

Бар код 0
Волумен литри 1.500
Алкохол N/A
Производител Скопска пивара
Супермаркет цена ден 116,23

Оценки

Write Your Own Review

You're reviewing: ЛАШКО ПЕТ 1.5х6 ■ 1.500 L ■ Скопска Пивара

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Price
Value
Quality

Тагови на производот

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.